Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

При введенні надзвичайного стану на Херсонщині для громадян нічого не зміниться – голова ОДА

При введенні надзвичайного стану на Херсонщині для громадян нічого не зміниться – голова ОДА

23 лютого Рада національної безпеки і оборони прийняла рішення запровадити надзвичайний стан в країні, розказав голова Херсонської облдержадміністрації Геннадій Лагута.

"Наголошую: в Україні не воєнний, а надзвичайний стан. Увага! Комендантська година на території областей і міст не вводиться, допоки не буде прийняте відповідне рішення", - каже голова облдержадміністрації.

Це рішення Верховна Рада має затвердити протягом 48 годин, сказав Геннадій Лагута. Введення надзвичайного стану передбачає особливий режим в’їзду і виїзду, обмеження руху транспорту та його огляд, посилення охорони громадян і об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населення, заборону масових заходів і страйків, примусове вилучення майна в разі потреби.

"Всі потреби тероборони будуть вирішуватися в оперативному режимі. Найближчим часом будуть організовані та проведені навчальні збори резервістів у батальйонах і бригадах тероборони", - говорить Геннадій Лагута.

За його словами, введення воєнного стану і мобілізація наразі не обговорюються. Для жителів області, нічого не зміниться. Тому не потрібно панікувати, всю інформацію треба отримувати з офіційних джерел.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО