Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Внутрішньо обласні перевезення на Херсонщині: що потрібно знати пасажирам (відео)

Внутрішньо обласні перевезення на Херсонщині: що потрібно знати пасажирам (відео)

Проїзний квиток і захисна маска на обличчі – за такими критеріями 21 жовтня пропускали пасажирів у автобуси внутрішньо обласного сполучення на херсонській приміській автостанції. Чи потрібні для таких поїздок негативні результати ПЛР-тесту або довідка про вакцинацію?

Умови перевезення пасажирів, які затвердив Кабмін, а саме – довідка про вакцинацію або негативний ПЛР-тест на COVID-19 не стосується міських і внутрішньо обласних перевезень. Втім 13 жовтня перевізники і підприємства, які надають автостанційні послуги, від обласного департаменту інфраструктури отримали листа, де прописано, що перевезення у межах області понад 50 км має відбуватися за наявності у пасажира негативного тесту або документу про вакцинацію, розказала старша операторка диспетчерського руху приміської автостанції Світлана Кравченко.

«На приміських маршрутах у нас майже ніяких обмежень немає. На міжміських маршрутах, де понад 50 км, діють обмеження. І деякі маршрути закрили. Ми не можемо відмовити людині у продажу квитка. Продаємо завжди, а водій тоді перевіряє наявність сертифікату», — говорить Світлана Кравченко.

Внутрішньо обласні перевезення на Херсонщині: що потрібно знати пасажирам (відео)

Сергій – водій з тридцятирічним стажем. Не розуміє, чому він має перевіряти документи.

«На нас, водіїв, повісили ще одну проблему. Дивіться, зараз прийде людина, покаже якусь ксерокопію і скаже що це — документ, а я скажу, що так, заходьте. Але я ж не знаю, той це документ чи не той. Людина з сертифікатом має показати і паспорт. Я ж водій. Я не лікар, я не поліцейський. Хто я такий, щоб перевіряти документи?», — каже Сергій.

Під час пандемії, розказує перонний контролер Сергій Словенський, у декілька разів зменшилася кількість пасажирів на приміських автобусах. А після переходу Херсона до «червоної» зони, взагалі їздять одиниці. За словами контролера, пасажиропотік у декілька разів упав, в салоні людей немає на половині рейсів.

Зокрема, на рейсі Херсон-Ковтуни у салоні — дві пасажирки. Наталя їде до Олешок, це близько від обласного центру. Говорить, що про нові правила перевезення читала. Хоч вони її і не стосуються, але, на всяк випадок, документ взяла із собою.

Таких пасажирок, як Наталя, розказує контролер Сергій, одиниці. Більшість людей сьогодні без сертифікатів. Сергій Словенський каже, питав про документи, але половина людей не мали сертифікату. За словами чоловіка, він не має права відмовити у проїзді.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО