Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Мешканці херсонського будинку написали заяву до поліції через «Теплий кредит» для ОСББ (відео)

Мешканці херсонського будинку написали заяву до поліції через «Теплий кредит» для ОСББ (відео)

Отримали «теплий кредит», але у квартирах стало холодніше – мешканці будинку на вулиці Фонтанній у Херсоні звернулися до правоохоронців після того, як у них замінили систему опалення.

870 тисяч гривень «теплого кредиту» попереднє керівництво ОСББ «Командор» оформило у червні 2020 року. Після ремонту опалювальної системи тепла до помешкань стало надходити менше, розповідає Наталія Дьоміна, яка очолила ОСББ взимку 2021 року.

«У нас пустили тепло у листопаді, тепла у квартирах не було — + 8 градусів. Колишня голова ОСББ і бухгалтер сказали, що звернуться до підрядника і потім зникли всі. А ми залишились у холодних квартирах. За ці гроші тоді відрізали стару систему опалення, замінили лежаки теплові. Вони до цього були 93-ті, а зараз 63-ті, діаметр став менше», — каже Наталія Дьоміна.

Ірина Мірошніченко мешкає у двокімнатній квартирі з чоловіком та двома дітьми. Говорить, минулої зими в її квартирі температура була до 11 градусів тепла. Опалює вона електроенергією, газом квартиру, каже, плюс до цього треба платити за опалення близько 3 тисяч грн на місяць, світло 3-3,5 тис. на місяць, газ 1-1,2 тисячі.

Теперішня голова ОСББ «Командор» Наталія Дьоміна говорить, переважна кількість мешканців будинку свою згоду на кредит не давали.

[media=https://hersonweek.net/meshkanczi-hersonskogo-budinku-napisali-zayavu-do-policziС—-cherez-teplij-kredit-dlya-osbb-video/]
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО