Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

У Херсоні відбулась екологічна акція. Її учасники досліджували сміття біля кав'ярень

У Херсоні відбулась екологічна акція. Її учасники досліджували сміття біля кав'ярень

У Херсоні 3 вересня о 16 годині розпочалася екоакція - громадська організація "Екологічні новини" долучилася до бренд-аудиту від Міжнародного руху Breek from plastic. Ця акція спрямована на аналіз складу відходів. Що саме роблять її учасники, розповіла голова громадської організації "Екологічні новини" Ольга Машкова.

"Це вже 2-й рік поспіль проходить ця акція. Керує Zero waste альянс України і цього року нас відібрали, як одне з 5-ти міст України, яке теж проводить акцію. Не просто так, а для того, щоб напрацювати кейс, щоб напрацювати, що далі потрібно робити з відходами? Те, що ми робимо, - це аналіз морфологічної структури. Ми відпрацьовуємо кейс по кав`ярнях. Як зменшити відходи у кав`ярнях та куди потім перенаправити відходи кав`ярень, щоб вони стали ресурсами", - каже Ольга Машкова.

Олена Смирнова про акцію дізналася із соцмереж. Екологиня за професією, вона вважає, сортувати сміття потрібно обов`язково.

"Я вважаю, що не існує такого поняття, як відходи. Будь що, що ми виробляємо, що залишаємо після того, як ми використали, можна переробити і отримати щось корисне з того, що ми викидаємо у смітник", - говорить Олена Смірнова.

Учасники акції зібрали сміття з кількох урн у середмісті.

"Тут у нас залишки від цигарок. Це - сміття кав`ярні. Потім подивимось детальніше, що там у нас", - каже учасниця акції Євгенія Плабушуй.

Зібрали близько 5 кілограмів сміття. Після цього учасники акції його сортують. Тут стакани з картону, кришечки, трубочки, серветки, недопалки, папір, пакети. Все, що можна, буде відправлене на переробку, інше сміття спалять, сказала Ольга Машкова.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО