Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Херсонські боксери провели відкрите тренування на площі у міжнародний День боксу

Херсонські боксери провели відкрите тренування на площі у міжнародний День боксу

Відкрите тренування просто неба. 27 серпня, у міжнародний День боксу, херсонські спортсмени зібралися на площі біля палацу Україна, аби провести спільне тренування.

На площі Свободи перед кінотеатром "Україна" херсонці почали збиратися до 17-ї години. До участі запросили спортсменів та шанувальників боксу, - говорить секретар обласної організації Федерації боксу України Вадим Яровий.


"Сьогоднішній захід присвячений міжнародному Дню Боксу. Це свято нещодавно святкують, але ми з радістю долучаємося до його святкування. У кожному куточку планети, там де є федерації боксу, вони всі святкують сьогоднішнє свято. Це пропозиція міжнародного комітету боксерського, і звичайно підтримала це Європа. Підтримала Федерація боксу України, і залюбки федерація боксу Херсонської області", - розказав Вадим Яровий.

Захід розпочався з урочистого відкриття. Серед гостей – провідні спортсмени та призери чемпіонатів Європи, всеукраїнських та міжнародних змагань. Заслужений майстер спорту України та учасник Олімпійських ігор – 2012 Павло Іщенко приїхав, щоб провести розминку.

"Дуже багато хлопців у зовсім юному віці починають цікавитися боксом, у нас Україна – боксерська держава. І цьому є яскраві приклади на світовій арені, як Усик, як Василь Ломаченко. Я знаю – багато з вас бек круть з них приклад і дивляться бої. Бокс навчає чоловіка за паспортом стати чоловіком насправді", - говорить Павло Іщенко.

Старший тренер збірної команди Херсонської області серед юнаків Володимир Чорний – прийшов на захід разом зі своїми учнями. Говорить, що сьогодні зможуть спробувати себе у боксі усі охочі.

"Буде надана можливість взяти участь всім охочим спробувати свої сили, ударити по лапах. Натягнути рукавички, можливо, стати в пари", – каже тренер Володимир Чорний.

Бронзові призери Чемпіонату Європи Кирило та Богдан – також серед учасників.

За словами Кирила, почав займатися боксом з 7 років, зараз хлопцю 14. До цього займався ушу.

Херсонець Богдан Бойченко займається боксом з 10 років, вже 4 роки. Хлопець говорить, що цей вид подобається більше за всі бойові мистецтва.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО