Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

У Залізному порту людей атакують кокцінеліди (відео)

У Залізному порту людей атакують кокцінеліди (відео)

У Залізоному Порту люди покидають узбережжя Чорного моря через те, що пляжі заполонили сотні кокцінелідів – це яскраво забарвлені жуки, яких у народі називають сонечками. За словами туристів, жуки завдають дискомфорту, адже сідають цілими зграями на тіло та кусаються.

Полчища сонечок обліпили собою також і всі кіоски, шезлонги, стільчики, столи та майже всі предмети, що є на морському березі.


Як розповіла журналістам «Першого регіонального» Любов Ігнатюк, народний вчитель України, викладачка біології Херсонського академічного ліцею ім. Олега Мішукова, сонечок вирощують на спеціальних біофермах для біологічного способу боротьби зі шкідниками. Жуків «розпилюють» з літаків над полями і садами, адже ті знищують шкідників, які несуть загрозу рослинам: картоплі, помідорам та іншим.

«Сама улюблена їжа сонечок – попелиця і її личинки. Одна сонечко за рік-півтора може з’їсти більше 6000 попелиць. Так що ці кольорові жучки несвідомо рятують сільськогосподарські землі від шкідливих паразитів», – розповіла Любов Ігнатюк.

У Залізному порту людей атакують кокцінеліди (відео)

Любов Ігнатюк заспокоює туристів, каже, що укус сонечок не несе небезпеку здоров’ю та життю людей.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО