Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

На Херсонщині зводять сміттєсортувальний комплекс - відео

На Херсонщині зводять сміттєсортувальний комплекс - відео

У місті Берислав на Херсонщині за програмою «Велике будівництво» розпочалося будівництво комплексу по сортуванню побутових відходів.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Херсонська обласна державна адміністрація.


В облдержадміністрації наголошують, що цей комплекс дозволить зменшити шкідливий вплив практики безсистемного захоронення сміття на здоров’я людей та навколишнє середовище. У планах також – отримати економічний ефект від реалізації вторинної сировини, яку передбачається вилучати при переробці сміття, та залучити населення до роздільного збору сміття.


«Проблема утилізації сміття для Херсонської області стоїть надзвичайно гостро, тож запровадження системи роздільного збирання, сортування, транспортування ТПВ дасть можливість вилучити вторинну сировину для транспортування з метою подальшої переробки», — розповідають в ОДА.

Загальна кошторисна вартість проєкту — майже 26,5 млн грн. Завершити будівництво планується у 2022 році.

Як повідомляв Укрінформ, нещодавно заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко зазначив, що проблема утилізації сміття стала однією із тем під час засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО