Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Винахід з біопластику херсонських науковців відзначили на міжнародному конкурсі (відео)

Винахід з біопластику херсонських науковців відзначили на міжнародному конкурсі (відео)

Винахід з біопластику науковців ХДАЕУ відзначено у міжнародному конкурсі.

Наукові проєкти є однією із провідних сфер діяльності Херсонського Аграрно-Економічного університету. Навчальний заклад бере участь у багатьох заходах, спрямованих на розвиток науки і покращення екології, і конкурсах, на яких демонструють свої проєкти.Так команда Херсонського державного аграрно-економічного університету взяла участь у ” Plastic Challenge Hackathon”, у якому брали участь команди із інших областей та країн Європи і зайняли почесне друге місце, за свою розробку.

Презентували вони “грибний” біопластик із цікавою технологією створення: Грибний міцелій з двох спеціально відібраних штамів глив охоче виділяє ферменти, перетворюючи матеріал на однорідну масу. Потім його висушують, для чого в штучних умовах потрібно кілька годин, а в природних — п’ять-сім днів.

Дешевий, доступний та дружній до довкілля біологічний пластик – нова розробка, але уже має попит.Використовувати біопоастик планують в аграрній сфері.

Науковці Херсонського державного аграрно-економічного університету не зупиняються на досягнутому, а продовжують працювати і вдосконалювати свою розробку.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО