Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

У Херсоні переглянули податкову ставку на житлову нерухомість

У Херсоні переглянули податкову ставку на житлову нерухомість

У міській раді на комісії з комунальної власності розглядали питання про встановлення податкових ставок у місті. Для житлової нерухомості представник департаменту комунальної власності запропонувала варіант в 0.5% податку. Тобто, якщо людина має понад 60 квадратних метрів житла, вся наступна квадратура підлягає оподаткуванню.

На засіданні навели приклад, що, якщо херсонець має 2 квартири по 100 квадратних метрів кожна, та за рік він заплатить близько 10 тис грн податку.


Член депутатської комісії Ігор Семенчев заявив, що людина, яка сама заробила і купила майно, не повинна платити в місто такі великі податки.

"Людина працювала, може, все життя, відпахала в морі, хтось в місті, хтось створив бізнес і заробив грошей, купив свою квартиру. Він заплатив за це свої гроші, a також він платить комуналку, податок при переоформленні майна. І тут сидять чиновники в міськраді і вирішують дерти з них ще 0.5 відсотка чи ні. A чому не платить податки торгова мережа "АТБ"?» - зазначив Семенчев.

Депутат запропонував ставку 0.5% податку, змінити на 0.1%. За цю рекомендацію проголосували всі члени комісії. Наші журналісти вирішили запитати у депутата, чому він наполіг на пропозиції саме в 0.1% податку на житлову нерухомість.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО