Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Театр у лісі: про херсонський театральний простір просто неба тепер знає вся Україна (відео)

Театр у лісі: про херсонський театральний простір просто неба тепер знає вся Україна (відео)

У збірці експедиції Ukraїner з'явилась нова історія про Херсонщину — цього разу про незвичайний театр просто неба, в Олешках. І якщо херсонці вже звикли до такого виду відпочинку, то для гостей Херсонщини це може стати справжнім відкриттям.

Вистави просто неба Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша виконує вже кілька сезонів підряд — з 2011 року. Сцена в Олешківському лісі — вже звична локація для херсонських театралів, особливо коли країну охопив карантин.


Міжнародний фестиваль «Мельпомена Таврії» так само відкриває для глядача різні локації у Херсоні та області. Вистави фестивалю відбуваються і на вуличній сцені Херсонського театру ляльок, і у театральному дворику театру імені Куліша, і на херсонській набережній. Одна із локацій — на базі зеленого туризму «Чумацька криниця»: посеред Олешківського лісу.

Генеральний директор театру Олександр Книга розповів Ukraїner: «На території бази є як класична сцена, схил навпроти якої дуже зручний для сидінь, так і сцена-галявина, де для глядачів розкидають солом’яні снопи та крісла-мішки. У центрі горить багаття, навколо якого і відбувається дія. Спочатку на лісовій сцені проводили репетиції, на які приходили режисери, критики й журналісти».

До речі, тутешня локація — це не лише вистави, а ще й чай (дуже часто трав'яний) та смаколики).
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО