Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Президент Зеленський не вийшов до херсонців, потерпілих від свавілля правоохоронців (відео )

Президент Зеленський не вийшов до херсонців, потерпілих від свавілля правоохоронців (відео )

27 квітня 2021 року Херсонщину з робочим візитом відвідав Президент України Володимир Зеленський, який провів нараду в Херсонській обласній державній адміністрації щодо безпекової ситуації на адміністративній межі з Кримом, пов’язану з підведенням російських військ до кордону.


В самому аеропорту Зеленського з плакатами зустрічали потерпілі від злочинів громадяни України, які хотіли довести до нього, що всі його вказівки на Херсонщині ігноруються, а реформа правоохоронних органів провалена. Про яку безпеку можна говорити на кордоні, якщо грубо порушуються права громадян України самими правоохоронними органами на підконтрольній території — Херсонщині і ніхто цих громадян України не може захистити від цього поліцейсько-прокурорського-суддівського свавілля.

Кортеж Зеленського проігнорував цих потерпілих в аеропорту та проїхав повз них.Люди зорієнтувались і припустивши, що можливо Президент не помітив їх, хоча плакати були завеликі і не побачити їх було неможливо, приїхали до Херсонської обласної державної адміністрації продовжуючи стояти з плакатами та вимагаючи зустрічі з Президентом.

Президент Зеленський не вийшов до херсонців, потерпілих від свавілля правоохоронців (відео )

Люди чекали, що Президент все ж таки вийде до них та поцікавиться, що ж так турбує громадян на прикордонній з Кримом території. Натомість до мітингарів Президент Зеленський не вийшов. А вийшов його нібито довірена особа – Володимир Гой, який запевнив що передасть вимоги людей особисто Володимиру Зеленському.


Але мітингарі цьому не повірили, оскільки ще 20 серпня 2020 в м. Херсоні вже відбувалась зустріч цих же потерпілих від злочинів громадян особисто з Зеленським В.О., який приїхав перевіряти будівництво мостопереходу. Під час цієї випадкової зустрічі Президент сам під відеокамери запропонував та пообіцяв потерпілим організувати зустріч з Генеральним прокурором України Венедіктовою І.В. протягом тижня. Та сам перепитав у громадян : «Вас такий формат влаштовує???» Потерпілі відповіли, що влаштовує. Відповідальну особу за це пан Зеленський надав представника Офіса Президента України цього ж Гоя Володимира Анатолійовича, і доручив йому вирішити питання організації зустрічі з Генеральним прокурором України. З того часу пройшло 8 місяців, а зустрічі з Генеральним прокурором Венедіктовою І.В. не відбулось!

Мітингарі під дощем чекали до останнього, що у Володимира Олександровича проявиться совість та він все ж таки вийде до людей з плакатами та поцікавиться чого ж людей на прикордонній території так турбує, що вони незважаючи на погану погоду мокнуть під дощем.

На жаль приблизно о 18:00 кортеж Президента виїхав з Херсонської обласної адміністрації проїхавши повз мітингарів з плакатами та не зупинився, швидко набираючи швидкість та посигналивши як в знак насмішки з людей. Люди були просто в шоці! Ніхто не повірив що так вчинить Зеленський В., якому на виборах довірилися мільйони.

Залишилось відкритим питання: Про яку безпеку можна говорити на кордоні з Росією, якщо прості громадяни України на Херсонщині самі перебувають в небезпеці від свавілля правоохоронців і ніхто їх не може захистити?
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО