Новости > Вихованці херсонського Центру технічної творчості повернулися з перемогою

Вихованці херсонського Центру технічної творчості повернулися з перемогою


20 червня, 19:22.
Вихованці херсонського Центру технічної творчості повернулися з перемогою

Нещодавно на базі Скадовського центру дитячої та юнацької творчості відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного спорту та з повітряних зміїв, в якому брали участь команди вихованців позашкільних навчальних закладів з різних районів Херсонської області.

Наше місто представляли три команди від Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради: вихованці гуртка конструювання повітряних зміїв (тренер-керівник команди Котрубенко І.В.), вихованці гуртка моделювання ракет (тренер-керівник команди Сидоренко В.В.) та вихованці гуртка авіамоделювання (тренер-керівник команди Гонтар О.В.).

Конкурсна програма змагань була дуже насиченою і тривала впродовж трьох днів. Суддівська колегія відзначила високий рівень підготовки вихованців Центру науково-технічної творчості.
У змаганнях з ракетомодельного спорту команда міста Херсона виборола І місце, з повітряних зміїв - ІІ місце; з авіамодельного спорту скам 3в особистій першості у класі моделей F-1-Gперемогу здобула перемогу Гонтар Валерія.
Повернутися назад