Новости > Патрульна поліція Херсона взялася за любителів поговорити по «мобілці» за кермом

Патрульна поліція Херсона взялася за любителів поговорити по «мобілці» за кермом


19 февраля, 13:00.
Патрульна поліція Херсона взялася за любителів поговорити по «мобілці» за кермом

Вчора під час патрулювання поліцейські Херсона склали дві постанови, чим дуже здивували водіїв-порушників.

Все тому, що херсонські водії, напевно, вже забули, що таке штраф за розмови телефоном за кермом. Та тепер за це доведеться сплатити штраф, повідомили в прес-службі Управління патрульної поліції Херсона.

Перший випадок стався на вул. Рози Люксембург - повертаючи на перехресті ліворуч, водій вправно впорався з двома справами відразу - керуванням автомобілем та бесідою по мобільному.
Щоправда, не помітив патрульну полцію, реакція якої була миттєвою. Ввімкнувши проблискові маячки та сирену, патрульні зупинили авто та вказали водієві на порушення, склавши відповідний документ.

Ще одного любителя поговорити за кермом зупинили на Корабельній площі. Там водій, аби уникнути неприємної розмови з поліцією, звернув на заправку. Втім, стражі порядку прослідували за ним і також склали постанову.
Окрім того, номер автомобіля був забруднений і не давав змоги чітко визначити символи номерного знака. Зважаючи на зауваження від патрульних, власник транспортного засобу швидко виправив ситуацію.

Сподіваємося, що отримавши штраф у 425 гривень, ці водії тепер тричі подумають перш ніж брати слухавку під час керування машиною.

Слід пам'ятати, що жоден дзвінок не є важливішим за людське життя!
Вернуться назад