Новости > На Херсонщині посадовці отримали 30 тис. доларів США за аренду землі

На Херсонщині посадовці отримали 30 тис. доларів США за аренду землі


3 липня, 15:26.
На Херсонщині посадовці отримали 30 тис. доларів США за аренду землі

Керівники товариства вимагали гроші у фермера за розірвання договорів оренди земельних ділянок площею близько 70 га з іншими суб’єктами господарювання з подальшим наданням цієї землі в користування йому. Відкрито кримінальне провадження.

2 липня працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Херсонській області затримали керівників одного з товариств у момент одержання неправомірної вигоди.

Правопорушники вимагали 30 тисяч доларів США від директора фермерського господарства за дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок площею близько 70 га з іншими суб’єктами господарювання з подальшим наданням йому у користування.

Раніше за даним фактом слідчим управлінням УМВС в Херсонській області відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. Грошові кошти з місця події вилучені.

Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Слідство триває.

Департамент протидії злочинності у сфері економіки МВС України
Повернутися назад