Новости > У Херсоні обіцяють відремонтувати дороги

У Херсоні обіцяють відремонтувати дороги


4 лютого, 21:47.
У Херсоні обіцяють відремонтувати дороги

«У 2015 році на капітальний ремонт міських доріг планується витратити 27 млн. грн. (у 2014 було 13 млн.) на поточний - 22 млн. (2014 – 10 млн.), на придбання техніки - 5,7 млн., - повідомив під час прес-конференції перший заступник міського голови Ігор Пастух. - Хочу зауважити, що минулорічні 23 млн. – це була кредиторка попередніх років, тож фактично на капітальний і поточний ремонти витрачено 14 млн. грн. На сьогодні кредиторки (боргів перед підрядниками) – 2,4 млн. грн.».

Акцентовано, що рішення про проведення ремонту тої чи іншої вулиці в місті не приймається одноосібно чи кулуарно. Йде обговорення в депутатських комісіях, враховуються звернення Державтоінспекції та городян. Для проведення ремонту готується проектно-кошторисна документація, проводиться її експертиза, у разі великої суми – конкурсні торги.

На сьогодні в місті 818 км доріг (разом із селищними та сільською радами) в безпосередньо місті - 678 км. Загальна площа доріг із твердим покриттям - 3 млн. 509 тис кв.м. Відповідно до нормативів 2,4 % від загальної площі доріг має щорічно ремонтуватись ямковим та поточним ремонтом.

«Однак лише цього року на ямковий ремонт виділено кошти, які відповідають нормативним показникам», – підкреслив начальник відділу доріг В’ячеслав Нікітєнков. - Одночасно не всі кошти підуть на безпосередньо на поточний ремонт, капітальні вкладення необхідні і для перенесення мереж, і для відновлення пошкоджених чи вкрадених ливньовок».

Він повідомив, що найближчим часом планують відновити рух вул. 22-ою Східною. На дорогах, які використовуються на тепер, буде виконаний поточний ремонт, зокрема 10-ї Східної.

«Для ремонту 22-ої Cхідної були залучені не лише кошти міського бюджету, а й приватних організацій і жителів. Це дозволило вийти за проектне рішення і додатково, у цьому році, будуть виконані роботи по встановленню бордюрів», - розповів В’ячеслав Нікітєнков.

Гостро стоїть питання упорядкування руху вантажного транспорту по вул. Миру, Залаегерсег, Чорноморській.

«В минулому році закінчено проект капремонту вул. Ладичука з розрахунком перенести на цю вулицю рух вантажного транспорту. Вартість робіт понад 80 млн. грн. – це 3 річних бюджети з всього капремонту».

Пробленими є ділянки – Бериславське шосе, 10 і 12. Там запланований капітальний ремонт внутрішньодворових проїздів, який забезпечить роботу системи пошкодженого водовідводу.

Розроблений проект капітального ремонту вул. Чорноморської із перекладкою мереж ливневої каналізації. Вартість робіт - 850 тис. Роботи заплановані на 2015 рік.

У цьому році плануємо відремонтувати й відрізок дороги Димитрова-Лавреньова.
Повернутися назад