Новости > Обласні МНСники врятували із заметів 700 авто і 1000 людей

Обласні МНСники врятували із заметів 700 авто і 1000 людей


5 января, 21:07.
Обласні МНСники врятували із заметів 700 авто і 1000 людей

За минулий тиждень пожежно-рятувальні підрозділи області 102 рази виїжджали на ліквідацію надзвичайних подій і ситуацій та їх наслідків, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 140 відсотків. Загалом 21 виїзд відбувся на пожежі і загоряння і 72 з питань надання допомоги, в основному по вилученню автомобілів зі снігового полону.
Всього під час ускладнення погодних умов вилучено 700 одиниць транспортних засобів і врятовано понад одну тисячу людей.
За 7 днів зареєстровано 2 випадки обмороження, в одному людина від переохолодження померла, і 2 – загибелі внаслідок пожежі у житловому секторі.

Отож, рятувальники працювали у напруженому режимі і гідно впоралися з поставленими завданнями під час зимових нестандартних умов. Та на цьому тлі не обійшлося і без ложки дьогтю. У 3 випадках доводилося виїжджати і на хибні виклики. Дуже прикро, що, коли хтось потребує нагальної допомоги, у цей час комусь хочеться повеселитися і відволікти професіоналів від виконання ними їх прямих обов’язків. Хотілося б звернутися до жартівників: ставте себе на місце потерпілих і бажання телефонувати без потреби відпадатиме саме собою.

Головне управління ДСНС України у Херсонській області
Вернуться назад