Новости > Херсонський завод побудує для хорватів док нового покоління

Херсонський завод побудує для хорватів док нового покоління


9 листопада, 14:45.
Херсонський завод побудує для хорватів док нового покоління

Херсонський державний завод "Паллада" підписав контракт з хорватською компанією ISKRA SHIPYARD 1 LLC на будівництво композитного плавучого дока нового покоління вантажопідйомністю 5000 тонн.

Про це у facebook повідомив керівник ХДЗ «Паллада» Євген Алхімов.


За інформацією Алхімова, новий контракт дозволить колективу заводу повноцінно працювати протягом 12-13 місяців і вийти підприємству із затяжної кризи.

Херсонський державний завод "Паллада" розташований на Карантинному острові поблизу херсонських портів — морського і річкового. Завод має державну форму власності-органом управління є Державний концерн «Укроборонпром». Підприємство будує різні за призначенням доки - від монолітних залізобетонних вантажопідйомністю 400 т до композитних доків вантажопідйомністю понад 30 тис.тонн, багато з яких унікальні. У квітні 2014 р.на заводі було створено новий підрозділ — проектно-конструкторське бюро «Паллада».

У 2020 році на виконання доручення Президента України було укладено державний контракт між Міністерством оборони України та Херсонським державним заводом «Паллада» на суму 23,5 мільйона гривень.

Як повідомлялося, в грудні 2020 року підприємство завершило будівництво двох понтонів для Державної прикордонної служби України, а також передало плавучий причал для потреб військово-морських сил ЗСУ, який був побудований за дорученням Президента України в рамках державного оборонного замовлення.

У січні 2021 року повідомлялося, що ХДЗ «Паллада» може отримати від Хорватії замовлення на будівництво плавучих готелів і госпіталю.
Повернутися назад