Новости > У херсонській школі отруїлися діти: подробиці

У херсонській школі отруїлися діти: подробиці


15 вересня, 12:07.
У херсонській школі отруїлися діти: подробиці

Жінка, син якої навчається у 55 школі на Шуменському, повідомила, що її син в п'ятницю отруївся в шкільній їдальні і на даний момент лежить в лікарні.

"Я була на роботі, коли мені подзвонили зі школи І сказали, що "вашій дитині погано, у нього висипала кропив'янка". Я сама медпрацівник, намагалася його виходити вдома, але нічого не допомагало, тому довелося звернутися в лікарню. Лікарі, які робили обстеження, кажуть, що кропив'янка – це гостра алергічна реакція організму на якийсь продукт харчування. У моєї дитини ніколи не було алергії ні на що і це дуже несподівано для мене. Я розпитала сина, чи їв щось він крім їжі з їдальні він, сказав що ні. Лікарі кажуть, що між інкубаційним періодом і зовнішнім проявом десь годину. Я зіставила інформацію, дитина поїла після 5 уроку близько 12:30, а вже о пів на другу мені подзвонили, тобто, тут прямий зв'язок їжі з їдальні і хворобливим станом дитини" - розповідає Юлія

Також вона написала заяву в Держпродспоживслужбу Херсона і вже сьогодні фахівці управління виїхали з терміновою перевіркою в школу.

“Ми візьмемо зразки продукції, змиви поверхонь, перевіримо санітарно-гігієнічні норми, аж до губок і миючих засобів в блоці громадського харчування, щоб з'ясувати, що саме викликало таку реакцію в організмі дитини. Наше головне завдання з'ясувати причину і не допустити повторення подібних інцидентів, а також перевірити інші заклади на предмет подібних випадків" - прокоментувала звернення представник Держпродспоживслужби в Херсоні Марина Малахова

Вже після написання заяву Юлія розповіла, що поділилася історією в батьківському чаті школи і з'ясувалося, що така ситуація зустрічалася і У інших дітей, тільки їх батьки вважали за краще промовчати про ситуацію.

Журналісти поцікавилися, хто ж здійснює харчування в школі і абсолютно не здивувалися, коли з'ясувалося, що годує дітей раніше скандально відома фірма ТОВ "Базіторг".

Нагадаємо, на початку літа організатор дитячого харчування в школах Херсона, фірма ТОВ" Базіторг", стала фігурантом журналістського розслідування каналу 1+1. В результаті розслідування з'ясувалося, що фірма розіграла тендер з фіктивним конкурентом, поставляє продукти за завищеними цінами, а дітей годує гнилою продукцією.
Повернутися назад