Новости > Скільки коштує послуга вивезення будівельного сміття у Херсоні і як сміття можна утилізувати

Скільки коштує послуга вивезення будівельного сміття у Херсоні і як сміття можна утилізувати


16 липня, 12:47.
Скільки коштує послуга вивезення будівельного сміття у Херсоні і як сміття можна утилізувати

Відповідно до визначень ЗУ «Про відходи» та Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 р. № 1070:

Будівельні відходи – це тверді відходи, що утворюються при будівництві, реконструкції приміщень та споруд. До будівельних відходів належать відходи будівельних матеріалів і конструкцій, ґрунт, пісок, асфальт, глина, суміш ґрунту та каміння, тощо.

Ремонтні відходи — залишки речовин, матеріалів, предметів, виробів, що утворилися під час проведення у житловому будинку, окремій квартирі, будинку громадського призначення капітального та поточного ремонту, перепланування, переобладнання, прибудови тощо. До ремонтних відходів відносять залишки та бій цегли, кахлів, покрівельних матеріалів (шифер та ін), дошок, балок, лінолеуму, паркету, ламінату, залишки шпалер, шпаклівки, віконні і дверні рами та ін.

Утилізація відходів – використання відходів як вторинних матеріальних чи енергетичних ресурсів, доцільне використання відходів або залишків виробництва для отримання корисної продукції (повторне використання). Утилізувати (тобто використати повторно) ремонтні та будівельні відходи можна по різному: ґрунт, глину, каміння, їх суміш, подрібнену цеглу та кахлі використовують для засипання ям, ущільнення ґрунтового покриття доріг та доріжок. Дерев’яні складові ремонтних відходів можна використати в якості енергетичного ресурсу (паливо для опалення помешкання).

Херсонське міське сміттєзвалище БЕЗОПЛАТНО приймає чисті (без мішків та домішок деревини, шпалер, залишків пластику) будівельні відходи для пересипання та ізолювання шарів ущільнених побутових відходів та підсипання під’їзних доріг до місця розвантаження техніки на території звалища.

Компанія ХАКС надає послугу з вивезення будівельних, ремонтних та великогабаритних відходів. Вартість послуги розраховується в кожному конкретному випадку окремо і залежить від певних чинників : обсягу відходів, їх виду, витрати часу на навантаження, способу навантаження (ручне чи за допомогою навантажувача).

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до менеджера за телефоном 050-492-36-55
Повернутися назад