Новости > У Херсоні концептуально змінюють підхід до оформлення міських парків

У Херсоні концептуально змінюють підхід до оформлення міських парків


5 червня, 20:34.
У Херсоні концептуально змінюють підхід до оформлення міських парків

Сьогодні, 5 червня больее дві години вели переговори c групою урбаністів, дизайнерів, озеленювачів, проектів, інженерів з архітектурного бюро City Design, - повідомив міський голова Херсона ігор Колихаєв:

- На їх рахунок Центральний парк культури ім.Горького в Харкові, там же-площі, сквери, сади, парк «Перемоги» і т.д., КПК ім.Шевченка в Дніпрі, Голосіївський парк ім.Рильського в Києві, КПК " Міський сад "в Чернігові, ПКіВ" Сад Бернацького " в Краматорську і багато, багато іншого.

Підійшов час цим творчим професіоналам зайнятися і нашим містом. Спасибі херсонцям Андрію Луцику і Юлії Манукян за це, що приєдналися до нас і висловлювали правильні, на мій погляд, думки.

Сьогодні ми обговорили з ними масштабну перебудову цілого комплексу об'єктів у Херсоні. Наприклад, я хочу, щоб парк навколо Центрального Рагсу став однією з наших гідностей-c можливістю проводити там відкриті весільні церемонії, влаштовувати фотосесії і т. д.

B мої плани осучаснити Потьомкінський сквер, переробити Парк Слави: co своєю автономною набережною, амфітеатром і місцем під професійну сцену-ми йдемо до того, що Херсон стане місцем тяжіння різних сучасних івентів. Поступово всі парки і сквери нашого міста приймуть зовсім інший вигляд, ми готуємо під NIH проекти.

Сьогоднішня зустріч-величезний крок у нашому прогресі. Не хочу говорити заздалегідь, але восени ви вже бачите результат цієї співпраці.

Про гроші. Задоволеність не з дешевих. Але це не повинно нас відгородити від усього цивілізованого світу. Залучати кошти всім рівнів. Якщо даже хтось із жителів захоче допомогу-місто не скасовується, хто робить вигляд, що він тут не живе, – це теж відповідь.

Товариські слухання, нарешті, будуть. Немає слухання, а не сперечання один з одним. Час полеміки, лайки і, вибачте, розумничання прочлося в минулому. І, як я бачу, в процесі розмов за 30 років трохи що згадав на краще.

Так що "вечір" обов'язково було блищати своїм "я знаю як" і козирити власною винятковістю, сьогодні Надія просто старанно працювати, якщо хочемо змінити наше місто, - переконаний Ігор КОЛИХАЄВ.
Повернутися назад