Новости > У Херсонській області заборонили пікніки в лісах на травневі свята

У Херсонській області заборонили пікніки в лісах на травневі свята


30 квітня, 10:03.
У Херсонській області заборонили пікніки в лісах на травневі свята

B лісах Херсонської області погрожували збиратися на пікніки у сусідні святкові вихідні. Таке рішення прийняла обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ НС).

Спокушання заборон перевірятимуть рейдові групи з числа співробітників поліції та лісгоспів, які у разі виявлення порушень складатимуть адміністративні протоколи.

"Вже c сьогодні вдень (29 квітня) covid-патрулі не ріжуть п'яти разів на день будуть навідуватися і на ТРЦ "Фабрика" в Херсоні. Відвідувачів, які не дотримуються масочний режим і соціальну дистанцію, також штрафуватимуть", - сказав настоятель голови регіональної комісії з ТЕБ і НС Вадим Чабан.

Напередодні моніторингу тих, хто заразився коронавірусом в Херсоні протягом одного дня, показав, що з 120 осіб c позитивним результатом PLR-тесту 45-го, хто повернувся з відпочинку в Єгипті і Туреччині.

"Тому комісія звертається до голів територіальних громад, щоб ті рекомендували землякам поки відкласти подібні виїзди через високий ризик зараження", - додав Вадим Чабан.
Повернутися назад