Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

На території м.Херсона заборонено спалювати сміття та листя

На території м.Херсона заборонено спалювати сміття та листя

На території м.Херсона заборонено спалювати тверді побутові відходи, опале листя, стерню та залишків сухої рослинності. Відповідне розпорядження видав Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

Згідно розпорядження, управлінням житлового господарства департаменту ЖКХ має забезпечуватись своєчасне санітарне очищення територій, закріплених за ЖЕО, відповідно до графіків вивезення сміття, та не допускання понаднормового накопичення твердих побутових відходів і опалого листя.

Керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, зобов'язанітримати на постійному контролі санітарно-екологічний стан власних та прилеглих територій, санітарно-захисних зон.

З метою виявлення фактів спалювання відходів і сухої рослинності інспекцією з контролю за благоустроєм та санітарним станомм. Херсона міської ради організувано патрулювання територією міста. За порушення Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Херсоні винні особи будуть притягуватись до відповідальності згідно чинного законодавства.

Розпорядження міського голови видано у зв'язку зі збільшенням в осінній період порушень природоохоронного, санітарного законодавства та законодавства у сфері благоустрою населених пунктів – масових спалювань опалого листя та відходів, з метою запобігання погіршенню якості атмосферного повітря та стану благоустрою в місті Херсоні, відповідно до статті 35-1 Закону України «Про відходи», абзацу четвертого статті 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», статті 27 Закону України «Про рослинний світ», враховуючи пункти 2.5 та 3.7 Державних санітарних норм та правил утримання території населених місць, Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Херсоні, затверджених рішенням міської ради від 31.05.2011 № 221.
Оцініть статтю: 
+1
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО