закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Это окно видно только незарегистрированным пользователям!
Регистрация |  Войти
Авторизация

Скільки Херсонщина заробила на курортниках

Скільки Херсонщина заробила на курортниках

Фіскальна служба Херсонщини підводить попередні підсумки операції «Курорт – 2016». Протягом літньо-осіннього періоду цього року працівниками відомства відпрацьовувались «курортні» бізнесмени, які здійснювали діяльність у місцях масового відпочинку в регіоні, як на узбережжі морів так і в межах міста.

Перевірки бізнесу проводилися з питань здійснення розрахункових та касових операцій, наявності ліцензій для проведення підприємницької діяльності та встановлення фальсифікату.

Так, фахівці відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Херсонській області, за підсумками 215 результативних перевірок, донарахували 3 742,3 тис.гривень. Також працівниками оперативного управління відомства встановлено 78 фактів порушення податкового законодавства та вилучено із незаконного обігу товарів на загальну суму 4 905,7 тис. гривень.

Серед встановлених «курортних» порушень левову частку займають порушення у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, а це – 127 перевірок із сумою донарахувань 2 108,9 тис.гривень. Податкові міліціонери, в свою чергу, вилучили із незаконного обігу 3096,7 дал алкогольної продукції орієнтовною вартістю 3018,3 тис.грн., 857 пачок тютюнових виробів орієнтовною вартістю 9,7 тис. гривень.

В сфері ресторанного господарства також зафіксували ряд порушень, а саме - 79 перевірок на суму 1 384,9 тис.гривень.

«Паливні» комерсанти, які здійснюють незаконну роздрібну торгівлю ПММ в регіоні, за результатами 9 перевірок працівників управління аудиту, сплатять до бюджету 248,5 тис.грн. штрафів. Крім того, оперативні співробітники зафіксували 7 фактів реалізації недоброякісного дизельного палива та бензину, без будь яких дозвільних документів. А саме – 56 905 літрів продукції разом з обладнанням вилучено на нелегальних АЗС на суму 1 877,7 тис.гривень.

Перевірки тривають.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterзагрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть


загрузка...

Матч ХК «Днепр4» Херсон – ХК «Галицкие львы» Новояворовск
135 | Дата: 28 января, 13:25
Автор:Андрей Жнивин
Беременные в Херсоне будут рожать на улице.
1046 | Дата: 5 декабря, 15:23
Автор:Андрей Жнивин