Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

На Херсонщині використовують новий метод вирощування рису

На Херсонщині використовують новий метод вирощування рису

Під час спілкування 22 липня директор Інституту рису Національної Академії аграрних наук України Володимир Дудченко, розповів про нову технологію вирощування рису в.о. заступника голови ОДА Євгену Рищуку.

Вирощування рису є досить складною і кропіткою роботою враховуючи особливі умови його обробки, який, як болотяна рослина, вимагає масу стоячої води, стан якої треба постійно відслідковувати за температурою та рівнем. Крім того, виведення великої кількісті стоячої води є шкідливим для екології через накопичення миш`яку.

«На сьогодні рис є одніим з найбільш споживаних продуктів харчування в Україні. За статистичними даними Інституту рису НААН України, рис споживає 30% населення так само що є гречку», – розповів Володимир Дудченко.

IMG_4926 IMG_4907

Селекціонери Інституту поділилися здобутим досвідом вирощування рису без затоплення у воді, використовуючи метод краплинне зрошування, який не тільки економить господарям витрати на воду, але й зберігає екологію.

«Це один із альтернативних варіантів розвитку сільського господарства. Вже існує досвід вирощування на крапельному зрошуванні таких культур як кукурудза та соя. Сьогодні за таким методом вирощують ще й рис, що кілька років тому було неможливим. Аграрії активно переймають такий метод вирощування. За рахунок зменшення витрат на зрошування він допомагає збільшувати виробництво рису на сільськогосподарських землях, чим підвищує власний попит серед населення», – зазначив Євген Рищук.

Повідомляє сайт Херсонської ОДА
Оцініть статтю: 
+1
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО