закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Это окно видно только незарегистрированным пользователям!
Регистрация |  Войти
Авторизация

Юні дослідники і влітку вивчають історію рідного краю

Юні дослідники і влітку вивчають історію рідного краю


На календарі - друга половина спекотного літа, а школярі міста змістовно та цікаво подорожують.

12 липня 2016 року гуртківці Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості на чолі з методистами Кучеренко Ю.Ю. та Пулинець М.А. відправилися в археологічну експедицію на місце грецького поселення в с. Дніпровське Білозерського району.

Цікаву та захоплюючу екскурсію в історичне минуле для дітей провів Нємцев С. О. співробітник інституту психології, історії та соціології кафедри всесвітньої історії та історіографії ХДУ.

Юні дослідники познайомилися з правилами проведення археологічних розкопок, мали змогу попрацювати зі спеціальними інструментами, прослідкувати та самим взяти участь у етапах обстеження історичних об’єктів : схематичних обмірах, замальовках, фотофіксації. Захоплююче для дітей було і те, що вони мали змогу потримати в руках знахідки розкопок і самим пошукати предмети давнього минулого.

Емоційно та результативно пройшов перший день експедиції - знайомство з найдавнішими пам’ятками регіону та отримання інформації про його давню історію та культуру з відпочинком на природі, новими знайомствами, новими враженнями.

Попереду юних краєзнавців чекає ще багато експедицій та знахідок з героїчного минулого нашого краю. Нехай ця робота надихне дітей –патріотів та мудрих наставників на подальше вивчення славетної історії своєї Батьківщини.

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterзагрузка...

Информация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть


загрузка...

Матч ХК «Днепр4» Херсон – ХК «Галицкие львы» Новояворовск
138 | Дата: 28 января, 13:25
Автор:Андрей Жнивин
Беременные в Херсоне будут рожать на улице.
1056 | Дата: 5 декабря, 15:23
Автор:Андрей Жнивин