Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

В області розпочали роботу з розвитку госпітальних округів

В області розпочали роботу з розвитку госпітальних округів

 

Відбулось засідання робочої групи з розроблення проекту моделі госпітального округу в Херсонській області, яку очолює перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова.

До складу робочої групи увійшли представники структурних підрозділів та апарату ОДА, головні лікарі центральних районних лікарень, обласних та міських медичних закладів та головні позаштатні спеціалісти Департаменту охорони здоров`я.

Валентина Січова зазначила: «Я хочу щоб від моделі майбутньої медицини ми отримали три важливі складові: задоволених і здорових пацієнтів, професійних лікарів та високий рівень медичних послуг».

Проект має на меті реалізацію урядової програми реформування охорони здоров`я через забезпечення розвитку госпітальних округів з урахуванням інтересів всіх ланок медичної допомоги.


Директор Департаменту охорони здоров`я ОДА, заступник керівника робочої групи -Віктор Короленко презентував для членів робочої групи модель формування госпітальних округів на території Херсонщини та ознайомив з їх межами.

За підсумками засідання вирішили, що до експериментального територіального медичного округа увійдуть Голопристанський, Каланчацький, Скадовський та Цюрупинський райони.

Крім того, головні лікарі та позаштатні спеціалісти вищезазначених районів мають надати пропозиції щодо впровадження моделі експериментального госпітального округу до Департаменту охорони здоров`я ОДА.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО