Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

На Херсонщині побудують сміттєпереробний завод та сонячні електростанції

На Херсонщині побудують сміттєпереробний завод та сонячні електростанції

Сьогодні відбулась зустріч в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександра Адамчика та представників компаній,які мають намір побудувати на території Херсонської області сміттєпереробний завод та сонячні електростанції.

Було презентовано приклад успішної реалізації проекту будівництва сміттєпереробного заводу у місті Богодухів Харківської області. Полігон в Богодухівському районі – це сучасний комплекс, технологічний процес якого включає обробку органічних залишків після сортування бактеріями методом біоремідіації, що значно зменшує їх обсяг. Котловани поховання органічних залишків забезпечені надійними гідроізоляційними системами і фільтрацією, яка забезпечує нешкідливий для навколишнього середовища технологічний процес.

Як зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик, що проект цікавий і необхідно співпрацювати у цьому напрямку: «Представники компанії ТОВ СП «Ековтор» будуть залучати інвесторів та гранти для реалізації проекту на Херсонщині».

Також обговорили будівництво сонячної електростанції, яка буде розміщуватись на 40-50 га у селі Виноградове Олешківського району. Як зазначив представник ТОВ «Чисте тепло»Ігор Мороко: «Такий проект дозволить забезпечити дешевою електроенергією населений пункт, дати робочі місця та відрахування податків у місцевий бюджет, це переваги для області» та додав, що інвестор зацікавлений у розширені будівництва і на інших територіях області.

У найкоротші терміни завдяки підтримці облдержадміністрації проект планується запустити до кінця року.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/0552online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787