Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

На Херсонщині з'явиться Регіональний веб-портал адміністративних послуг

На Херсонщині з'явиться Регіональний веб-портал адміністративних послуг

Про це зазначила в.о. директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Ірина Пшенична під час наради з головами районних державних адміністрацій та міськими головами міст обласного значення, яка відбулася під головуванням керівника області Андрія Гордєєва.

Під час виступу вона повідомила, що портал – це інформаційна система, спрямована на максимальне сприяння у наданні адміністративних послуг суб’єктам господарювання і населенню області. Користування Порталом забезпечить дистанційний доступ суб’єктів звернень до повної, актуальної та достовірної інформації про адміністративні послуги, суб’єктів надання адміністративних послуг та центри надання адміністративних послуг, Реєстр адміністративних послуг, а також надасть можливість завантаження в електронній формі заяв та інших документів, необхідних для отримання адміністративних послуг, забезпечить зворотній зв’язок.

Доповідаючи про результати, Ірина Пшенична зазначила, що на сьогодні створено систему електронного документообігу АСКОД, до якої підключено структурні підрозділи та апарат обласної державної адміністрації, Бериславська районна державна адміністрація.

Крім того, створено Портал http://ap.khoda.gov.ua/ та підключено до нього Центр надання адміністративних послуг при Бериславській РДА, який визначено як пілотний проект, та суб’єкти надання адміністративних послуг Бериславського району: «Спеціалістами Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації забезпечено інформаційне наповнення Порталу, тестування його роботи на виявлення помилок та відповідне їх виправлення спеціалістами Центру комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс»», – підкреслила Ірина Пшенична.

За підсумками, керівникам районів надано ряд доручень, зокрема щодо передбачення у місцевих бюджетах коштів на придбання додаткових іменних ліцензій та навчання адміністраторів Центрів у зазначеній системі.

Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО