Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Херсонські школярі стали призерами всеукраїнських змаганнь з ракетомодельного спорту

Херсонські школярі стали призерами всеукраїнських змаганнь з ракетомодельного спорту


Нещодавно завершилися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту, в яких брали участь команди з Дніпропетровська, Миколаєва, Лубен, Ніжина, Івано-Франківська, Черкас, Кіровограда, Херсона та Чернігова.

Херсонську область представляла команда вихованців Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської моді Херсонської міської ради.
Протягом чотирьох днів на польовому аеродромі ТСОУ с. Чемер Козелецького району Чернігівської області в небо злітати моделі ракет S-1-A; S-4-A; S-6-A; S-9-A; S-7; S-8-D. За результатами суддівської комісії команда ракетомоделістів Херсонської області в класі S-4-A посіла ІІІ місце, в класі S-9-A- ІІ місце. В загальному заліку вихованці Центру технічної творчості посіли ІV місце.

Одночасно проходили змагання Кубку України з ракетомодельного спорту – І етап «Кубок Чернігова»,в яких взяли участь12 спортсменів з шести різних куточків України. До складу команди Херсонської області входив Литвиненко Віктор, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської моді Херсонської міської ради, який в особистій першості посів ІІІ місце в класі моделей ракет S-4-A та І місце в класі S-9-А.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/0552online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787