Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

На Херсонщині хочуть розібратись зі сміттєзвалищами

На Херсонщині хочуть розібратись зі сміттєзвалищами

Під час наради з головами райдержадміністрацій обговорили питання визначення місць видалення твердих побутових відходів, забезпечення збирання та вивезення твердих побутових відходів у населених пунктах області.

Станом на 01 січня поточного року в області місцевими радами визначено 331 земельну ділянку під розміщення твердих побутових відходів, але лише 88 об’єктів експлуатуються при наявності документації на право користування земельними ділянками.

Під час виступу в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик зазначив, що на сьогодні в області є райони, де звалища побутових відходів не паспортизовані та експлуатуються без належних документів або взагалі район не має полігону для твердих побутових відходів.

У зв’язку з переповненням полігонів ТПВ буде впроваджене роздільне збирання та сортування відходів перед їх захороненням, що значно зменшить навантаження на полігони та продовжить їх термін експлуатації.

Для цього затверджено План заходів щодо впровадження на території області роздільного збирання відходів на 2014-2017 роки. Одним із очікуваних результатів, передбачених виконанням цих заходів, є забезпечення екологічного та санітарного благополуччя населення завдяки запобіганню забруднення навколишнього природного середовища побутовими відходами.

Тож найближчим часом у районах області має бути проведена оптимізація кількості земельних ділянок, виділених місцевими радами під місця видалення твердих побутових відходів та активізовано роботу з оформлення землевпорядної документації на них, а також забезпечено послугою зі збирання та вивезення побутових відходів усіх населених пунктів. Питання ліквідації стихійних сміттєзвалищ на підпорядкованих територіях та недопущення утворення нових стихійних сміттєзвалищ також знаходиться під контролем облдержадміністрації.

За даними прес-служби Херсонсько ОДА
Оцініть статтю: 
-1
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/0552online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787