Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

У Херсона можуть з'явитись нові міста-побратими

У Херсона можуть з'явитись нові міста-побратими


За участі Посла Грузії та міського голови Володимира Миколаєнка провели розширене засідання та з підготовки до III Балтійсько-Чорноморського економічного форуму та брифінг.

Зокрема, було зазначено, що під час Форуму особливу увагу приділять питанням розвитку транспортної та логістичної сфери, розвитку туризму та готельного бізнесу, а також питанням енергоефективності та енергоринку Херсона та області.

«Економічний форум дасть нам змогу презентувати можливості обласного центру та усієї Херсонщини, налагодити відносини із Грузією, Литовською Республікою, багатьма іншими країнами», - зазначив Володимир Миколаєнко.

У свою чергу Міхеїл Уклеб виступив із пропозицією започаткувати побратимські відносини між Херсоном та портовими містами Грузії – Батумі та Поті, яку міський голова повністю підтримав.

Нагадаємо, що III Балтійсько-Чорноморський економічний форум пройде 17 червня 2016 року. Крім того, в заключний день форуму відбудеться рок-фестиваль «Крок у майбутнє», у якому візьмуть участь виконавці із усієї Європи.

Повідомляє сайт Херсонської міськради

Оцініть статтю: 
-1
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО