закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Это окно видно только незарегистрированным пользователям!
Регистрация |  Войти
Авторизация

Рибоохорона запрошує херсонців в спільні рейди

Рибоохорона запрошує херсонців в спільні рейди

На початку грудня 2015 р. Держрибагентством розпочато ліквідацію територіальних управлінь органів рибоохорони та створення рибоохоронного патруля. Починаючи з цього моменту, до Держрибагентства стали активно надходити негативні сигнали із різних регіонів України. Громадяни повідомляють про послаблення посадовцями діючих органів рибоохорони боротьби з браконьєрством та іншими порушеннями правил рибальства. Рівень браконьєрства на деяких водоймах протягом останнього часу посилився, подекуди – набув критичного характеру. Зокрема, нещодавно інспекторами Головрибводу було вилучено браконьєрську сіть довжиною 420 метрів у природно-заповідній зоні Сухолуччя. У іншому об’єкті ПЗФ, Липківському заказнику на Черкащині, громадськими активістами було затримано на браконьєрстві інспектора місцевої екоінспекції, рибоохорони, а також групу браконьєрів, роботу яких «охороняла» водна міліція.

«До того моменту, коли на водоймах запрацює рибний патруль ми маємо перехідний період. Нам дуже важливого забезпечити під час нього порядок на водоймах та дотримання правил рибальства. Держрибагентство звертається до представників громадськості із проханням звертатися із пропозиціями щодо організації спільних рейдів та патрулювання водойм спільно із діючими органами рибоохорони» - звернувся Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Представникам громадськості, що бажають долучитися до контролю за порядком на водоймах та запобіганню порушень правил рибальства, необхідно надіслати до Держрибагентства список осіб (з контактами) та назву водойми для патрулювання.

Беручи до уваги необхідність вжиття негайних заходів із забезпечення охорони водних біоресурсів, зазначену інформацію прохання подати у строк до 27.01.2016 (поштою 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-А, або e-mail: darg@darg.gov.ua, fishagency@darg.gov.ua) із темою листа: «Спільні рейди з ГО».

Інформація з сайту Державного агентства рибного господарства України
Оцените статью: 
-2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterзагрузка...

Информация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть


загрузка...

Матч ХК «Днепр4» Херсон – ХК «Галицкие львы» Новояворовск
135 | Дата: 28 января, 13:25
Автор:Андрей Жнивин
Беременные в Херсоне будут рожать на улице.
1046 | Дата: 5 декабря, 15:23
Автор:Андрей Жнивин