Регистрация |  Войти
Авторизация

Херсон готується до Дня Хрещення Господнього

Херсон готується до Дня Хрещення Господнього
Херсон готується до Дня Хрещення Господнього

Міський голова Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про забезпечення охорони публічної безпеки і порядку в м. Херсоні під час проведення хресного ходу з нагоди Дня Хрещення Господнього та заходів, приурочених до нього.

19 січня Херсонський відділ поліції головного управління Національної поліції в Херсонській області забезпечуватиме публічну безпеку і порядок під час проведення:

- святкової ходи за маршрутом: Свято-Єкатерининський собор (вул. Перекопська, 13) – вул. Дружби – набережна в парку Слави (набережна ім. Генерала О. Федорова) (з 11.00 до 12.00);

- святкової ходи за маршрутом: Свято-Духівський кафедральний собор (вул. Декабристів, 36) – вул. Комунарів – вул. Соборна (Леніна) – просп. Ушакова – храм Георгія Побідоносця (набережна по просп. Ушакова) (з 12.00 до 12.30);

- святкових заходів у таких місцях купання громадян: Гідропарк, набережні по просп. Ушакова, в парку Слави, біля санаторію «Чайка» (пляж «Лілея»), Молодіжний пляж.

В указаний час буде перекрито рух транспорту за визначеними маршрутами та обмежено рух приватного і громадського транспорту на магістралях, прилеглих до них.

Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області рекомендовано 17-18 січня 2016 року провести обстеження дна вищевказаних традиційних місць купання громадян; 19 січня – забезпечити чергування двох рятувальних постів на набережній по просп. Ушакова, з 07.00 до 15.00, та на набережній у парку Слави, з 07.00 до 12.00, використовуючи рятівні спецзасоби; встановити спеціальні кабінки для переодягання громадян на набережних по просп. Ушакова та в парку Слави.

Управлінню охорони здоров’я міської ради дано завдання сприяти в організації чергування машин швидкої допомоги на набережних по просп. Ушакова та в парку Слави, з 08.00 до 14.00.

Департаменту житлово-комунального господарства міської ради доручено забезпечити належні благоустрій та санітарний стан місць купання до та після проведення святкових заходів, а також облаштувати набережні по просп. Ушакова та в парку Слави дерев’яними сходами з дерев’яними доріжками для входу, виходу з води у двох місцях, встановити 6 додаткових біотуалетів.

У місцях проведення святкових заходів з нагоди Дня Хрещення Господнього планується організувати виступи творчих колективів та залучити суб’єктів господарювання до проведення виносної торгівлі.

Повідомляє сайт Херсонської міськради
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+EnterИнформация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.
влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО