закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Это окно видно только незарегистрированным пользователям!
Регистрация |  Войти
Авторизация

Херсонщина випустила туристичний промо-ролик(ВІДЕО)

Херсонщина випустила туристичний промо-ролик(ВІДЕО)

Центр туризму і пригод «ХерсON» випустив туристичний промо-ролик про свій регіон, з метою залучення як українських, так і іноземних мандрівників.

Про це розповів голова відділу розвитку туризму Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Сьогодні, дивлячись на результати їх поки нетривалої діяльності, я думаю Херсон вже цілком може бути натхненням і прикладом для інших туристичних регіонів і міст. У черговий раз я переконався в тому, що в будь-якій справі потрібні люди, які живуть цією справою. Прокидаються з думкою про нього і засинають, і кожен день творять маленькі і великі чудеса», - прокоментував Ліптуга.

Він також додав, що за плечима молодої команди ентузіастів цілий ряд успішних та соціально значущих проектів у туристичній сфері. Брендинг Херсонської області, створення туристичного інформаційного центру, організація міських фестивалів, розробка інформаційних каталогів, туристичних карт і всіляких авторських дизайнерських сувенірів.

«Херсон і більше 100 місць в окрузі здатні дивувати, захоплювати і зачаровувати не тільки туристів, але й місцевих жителів», - так говорять автори ролика.По матеріалам: Укріформ
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterзагрузка...

Информация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть


загрузка...

Матч ХК «Днепр4» Херсон – ХК «Галицкие львы» Новояворовск
135 | Дата: 28 января, 13:25
Автор:Андрей Жнивин
Беременные в Херсоне будут рожать на улице.
1046 | Дата: 5 декабря, 15:23
Автор:Андрей Жнивин