Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Рятувальники Херсонщини за сприяння ДСНС України отримали гуманітарну допомогу

Рятувальники Херсонщини за сприяння ДСНС України отримали гуманітарну допомогу

На початку грудня в розпорядження Головного управління ДСНС у Херсонській області за сприяння ДСНС України передано пожежну техніку від ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль».

Це МАЗ-7313 – потужний аеродромний автомобіль, що вміщує запас води в цистерні на 12 тисяч літрів, 900 літрів піноутворювача в баці та з водяним насосом продуктивністю 60 л/с. Цей автомобіль після проведення технічного обслуговування в аварійно-рятувальному загоні спецпризначення буде переданий на озброєння ДПРП 22-ї ДПРЧ по охороні біосферного заповідника Асканія Нова. Це дуже необхідна і довгоочікувана техніка, оскільки дозволить пожежно-рятувальному підрозділу, що охороняє заповідник, оперативно та ефективно ліквідувати пожежу на початковому її розвитку, без залучення додаткових сил і засобів. Відповідно це заощадить розхід паливно-мастильних матеріалів та посилить оперативну готовність підрозділів, що залучатимуться до ліквідації масштабної степової пожежі заповідної зони Херсонщини.

Інший пожежний автомобіль ЗІЛ-431412 АЦ-40 буде направлений на озброєння одного з пожежно-рятувальних підрозділів області. Це стандартний автомобіль, призначений для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння. Вміщає 2350 літрів води та 170 літрів піноутворювача.

Також упродовж року від Німецького товариства міжнародного співробітництва доставлена гуманітарна допомога у кількості 100 масок для обличчя Panorama Nova-EPDM-PC-P, 50 легеневих допоміжних клапанів, 50 дихальних апаратів, 50 балонів зі стисненим повітрям, понад 7 тисяч пожежних рукавів тощо.

ГУ ДСНС України у Херсонській області
Оцініть статтю: 
-1
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО