закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Это окно видно только незарегистрированным пользователям!
Регистрация |  Войти
Авторизация

Роботою за кордоном цікавиться близько трьох мільйонів українців (ВІДЕО)

Роботою за кордоном цікавиться близько трьох мільйонів українців (ВІДЕО)


Фахівці із працевлаштування підрахували, що роботою за кордоном цікавиться близько трьох мільйонів українців.


Зазвичай, мова йде про роботу у сільському господарстві, будівництві та в сфері послуг. Але зустрічаються і досить незвичайні вакансії.

Почати нове життя у новому році та змінити не лише країну проживання, а й професію досить просто.

Раз на місяць у нас з'являються досить цікаві вакансії, що дозволяють людям, які знають мови, але готовим координально, категорично змінити свою професійну сферу, спробувати себе в якості лісника,— розповіла HR-експерт Тетяна Пашкіна.

Реальних варіантів безліч: руйнування будинків в Австрії, робота на складі іграшок в США, допомога ліснику в Естонії. Географія таких вакансій не має меж. До того ж робота не вимагає глибокого знання мови або спеціальної освіти.

Така некваліфікована праця добре оплачується. Заробітна платня в Європі стартує від 11 тисяч гривень. Але, якщо мова йде про фізичні навантаженням, то можна розраховувати на 20-25 тисяч гривень на місяць. Разом із тим, такий вихід із зони комфорту має не лише фінансові переваги.

Переїзд до іншої країни змотивує людину, і дозволить їй використати більший спектр інструментів психіки або її спадковостей, які вона не може використати тут. Це стрес. Але є позитивний та негативний стрес. Це — позитивний стрес, який трансформує взагалі психіку,— пояснила психолог Ольга Голубицька.

Зміна задушливого офісу на естонський ліс або готель в Арабських Еміратах принесе фінансову вигоду та психологічну розрядку. Проте, позитивний ефект, за словами експертів, найкраще відчується після повернення додому.

Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterзагрузка...

Информация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть


загрузка...