Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Ідея для бізнеса - будівництва фазанячої ферми на Херсонщині

Дана бізнес-ідея підготовлена з метою подальшої розробки бізнес-плану, залучення інвестицій та побудови сучасної фазанячої ферми м’ясного та мисливського виробництва із застосуванням передових технологій та використанням альтернативного виду опалення і освітлення.

Ініціатором даної бізнес-ідеї є Асоціація фермерів та приватних землевласників Цюрупинського району, яка шукає зацікавлених людей - представників різних сфер бізнесу, мережі торгівлі, фермерські та мисливські господарства, які могли б реально долучитися до створення даного унікального пілотного бізнес - проекту в нашому районі.

Стратегічна мета – зайняти свою долю на ринку м’яса птиці та інших продуктів від фазанячої ферми – м'ясо, яйце, молодняк, перо , чучела і т. д., отримувати прибуток від ведення виробничої діяльності, створити нові робочі місця та постійно забезпечувати місцеве населення та сусідніх регіонів якісною продукцією та можливості виходу на експорт.

Терміни реалізації: 

1 етап підготовка бізнес проекту 2015 рік.
2 етап будівництво фазанячої ферми 2016 рік (перша черга на 1000 голів) 
3 етап будівництво фазанячої ферми 2017 рік (друга черга на 5000 голів) 
4 етап будівництво фазанячої ферми 2018 рік (третя черга на 10000 голів) 

Загальні відомості: Цюрупинський район є одним із найбільших аграрних районів Херсонської області. Сільгоспвиробники даного району спеціалізуються на вирощуванні зернових, технічних та особливо овочевих культур. Кліматичні умови півдня України дозволяють їм вирощувати різноманітну ранню овочеву продукцію за рахунок тимчасових плівкових укриттів, а також в нашому регіоні існують досить сприятливі умови для розведення фазанів. Даний вид птиці добре себе почуває у існуючому природному середовищі, активно розмножується та розвивається, що створює гарні умови для мисливства. Разом з тим ні в Херсонській області , ні в південному регіоні не має ферм з промислового вирощування фазанів, як м’ясного напряму так і мисливського. Існують невеличкі приватні утримання фазанів виключно для участі у виставках, обміну та незначного продажу або обміну живих дорослих птахів. Також не має належного ринку продукції фазанів – це продаж в першу чергу яєць, молодняка та достатнього наповнення птицею мисливських господарств для розширення даного виду бізнесу. У роздрібній торговій мережі та мережі супермаркетів м'ясо такого виду птиці повністю відсутнє. Досить цікавим є питання забезпечення м’ясною продукцією даного виду птиці для харчування бюджетних закладів - освітніх установ, медичних закладів та соціальних центрів. Також до даного об’єкту при відповідному плануванні можлива прив’язка рекреаційної зони – зони зеленого туризму для різних верств населення. Таким чином, побудова сучасної, високотехнологічної фазанячої ферми дозволила б виробляти продукцію для обслуговування торгових мереж, ресторанного бізнесу та мисливських господарств при мінімальних затратах на обслуговування. Даний проект був би швидко окупний (2 – 3 роки) із-за високої рентабельності та практично відсутньої конкуренції.

Екологічних ризиків проект практично не буде мати, бо всі технології будуть відповідати відповідним правилам і законам України.

Контакти : e-mail: [email protected]
тел: 066 863 12 78 или 067 283 06 50
контактна особа: лександр Салецький виконавчий директор Асоціації.


Ідея для бізнеса - будівництва фазанячої ферми на Херсонщині
Ідея для бізнеса - будівництва фазанячої ферми на Херсонщині
Ідея для бізнеса - будівництва фазанячої ферми на Херсонщині
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/0552online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787