Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Фермери крали воду з Каховського каналу

Фермери крали воду з Каховського каналу

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області у присутності представника Управління Каховського магістрального каналу проведено перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині охорони та раціонального використання водних ресурсів. В ході державного контролю водокористувачі, які перевірялись здійснюють забір поверхневої води вздовж Каховського магістрального каналу та розподільчого каналу Р-2 Херсонської області.
На ділянці Каховського магістрального каналу протяжністю 40 км в межах Каховського району виявлено 2 помпи для забору поверхневої води (пікети – 114 - 115). З яких здійснюється забір поверхневої води згідно договорів, укладених з Управлінням Каховського магістрального каналу та на підставі дозволів на спеціальне водокористування.
На ділянці розподільчого каналу Р-2 протяжністю 27 км станом на 17.06.2015 виявлено самовільних водокористувачів.
Біля мосту в районі пікету 84 помпою типу Centrifugal Pump без дозволу на спеціальне водокористування, за допомогою якої здійснювався забір поверхневої води з розподільчого каналу Р-2 до металевої бочки ємністю 16 м3, яка встановлена на причепі трактора. Крім того, трактор заїхав у водоохоронну зону розподільчого каналу Р-2, на причепі трактора знаходились інсектициди.
За 180, біля 264, між 269 та 270 пікетами виявлено металеві та пластикові труби, прокладені з каналу до полів, на яких вирощуються сільськогосподарські культури. Вода до полів надходить самопливом.
За виявлені порушення громадян притягнуто до адміністративної відповідальності.

За повідомленням Державної екологічної інспекції у Херсонській області
Оцініть статтю: 
+1
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО