Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

В автобусах на Херсонщині з'явиться клімат-контроль та wi-fi

В автобусах на Херсонщині з'явиться клімат-контроль та wi-fi

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Вадима Чабана відбулося засідання робочої групи по вдосконаленню системи пасажироперевезень в області.

На засіданні були присутні майже всі керівники фірм- автоперевізників, які працюють на території області (на Херсонщині їх нараховується 29).

Зокрема, обговорили питання впровадження системи навігації, форменого одягу, систем клімат-контролю, wi-fi устаткування, сучасних зупинок та оптимізації комп’ютерної мережі.

«Першочергово мене турбує вирішення питання впровадження системи навігації. Я хочу щоб ми разом з перевізниками склали точний графік по впровадженню системи навігації транспортних засобів, щоб кожен з перевізників визначився з термінами і ніс за їх виконання персональну відповідальність», - зауважив Вадим Чабан.

Щодо створення єдиної диспетчерської, яка буде отримувати та впорядковувати інформацію з системи навігації, радник очільника області Юрій Рожков зауважив, що в приміщенні облдержадміністрації готові виділити кімнату для її розміщення та надати на перший час комп’ютерні засоби для облаштування даної служби.

Окрім цього, на засіданні також обговорили питання впровадження на автостанціях спеціальних інтерактивних дисплеїв, за допомогою яких, кожен пасажир зможе переглянути стан транспортного засобу, на якому він планує проїхати до потрібного йому пункту призначення.

Повідомляіє прес-служба Херсонської ОДА
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО