закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Это окно видно только незарегистрированным пользователям!
Регистрация |  Войти
Авторизация

Херсонці зібрали 45 мільйонів військового збору

Херсонці зібрали 45 мільйонів військового збору

А саме 44,9 млн грн військового збору надійшла від мешканців регіону, з початку року.

Додатково державний бюджет отримав 3,7 млн гривень.

Левову частку надходжень в загальний вклад внесли жителі міста Херсона, вони спрямували в державну скарбницю понад 24 млн гривень. Не менш активними у підтримці української армії були платники Новокаховської та Цюрупинської ОДПІ, які перерахували до бюджету 5,8 млн грн. та 5,0 млн грн збору. Суб’єкти господарювання Каховської, Генічеської та Скадовської ОДПІ внесли до державного бюджету по 4,2 млн грн, 3,1 млн грн та 2,6 млн грн військового збору.

На думку начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Віталія Лазарєва, від сумлінної сплати військового збору залежить відновлення військового потенціалу України та поліпшення фінансування української армії.

Довідково: Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р № 71 –VIII внесено зміни до п. 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ, якими подовжено дію військового збору на 2015 рік. Ставку оподаткування залишено на попередньому рівні - 1,5% об’єкта оподаткування, визначеного пп. 1.2 п. 161підрозділу 10 р. ХХ ПКУ.
Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterзагрузка...

Информация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть


загрузка...