Регистрация |  Войти
Авторизация

Чи не час згадати про козяче молоко - бізнес прибутковий!

Нещодавно, на вівчарської конференції в Дніпропетровську, з легкої руки Херсонської торгово-промислової палати - ініціатора проекту «Золоте руно Таврії», відбулося знайомство президента Асоціації вівчарів і козівників України Василя Туринського з виконавчим директором Асоціації фермерів Цюрупинського району Олександром Салецьким.

 

За словами Олександра Івановича, новостворена Асоціація шукає нові напрямки діяльності. Сьогодні бізнес Цюрупинських фермерів спрямований, в основному, на вирощування та збут овочевої продукції. Однак фермери розуміють, що для того, щоб вижити в умовах глобалізації ринку, необхідно впроваджувати поглиблену переробку сільгосппродукції, шукати нові ніші, нові напрямки господарювання. Ось вони і згадали про те, що в минулі часи Цюрупинський край був славний не тільки овочами. Тут існувало високорозвинене тваринництво, зокрема вівчарство. Деякі господарства нараховували більше 20 тисяч овець. Багато в чому на сьогодні вівчарський досвід втрачений, чим і пояснюється бажання членів Асоціації вивчити проблеми відродження тваринництва за допомогою вчених, керівників господарств, що впровадили у себе передові методи ведення бізнесу.

 

Ознайомившись з їх досвідом, новачки можуть уникнути багатьох помилок, що призводять до збитків, врахувати корисні поради та рекомендації. За цими-то порадами та рекомендаціями і приїхав до Дніпропетровська О.Салецький. Його знайомство з В.Туринським і багатьма іншими учасниками конференції виявилося вкрай корисним. Під час спілкування Василь Михайлович розповідав не тільки про вівчарство, але і про таку майже забуту у нас галузь як козівництво. Його розповідь можна назвати гімном козячому молоку. За словами Туринського, немає краще сировини для дитячого харчування, ніж козяче молоко, яке наближене за своїм складом до грудного молока. Василь Михайлович переконував нас у тому, що необхідно створювати молочні козячі ферми. Він ділився досвідом, який отримав, побувавши на таких фермах в Іспанії.

 

На доказ він запропонував ознайомити з цим бізнесом наших сільгоспвиробників, передавши нам відео-ролик. На думку Туринського, такий бізнес вимагає не дуже великих інвестицій, маючи при цьому суттєву віддачу.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+EnterИнформация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.
влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО