Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Про несанкціоноване вивантаження небезпечних відходів

27 травня 2015 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області здійснена перевірка тверджень викладених у листі на ТОВ «РИМЗ» №123 факту несанкціонованого вивантаження небезпечних відходів (промаслене ганчір’я, мазут, солідол, промаслені дошки, промаслений папір) поблизу Херсонського міського звалища твердих побутових відходів.

За виїздом на місце виявлена земельна ділянка в північно-східному напрямку від полігону твердих побутових відходів на відстані 4-х м від обвалування полігону та на орієнтовній відстані 250 м від зруйнованих будівель (споруд). На вказаній земельній ділянці в наявності промаслене ганчір’я, промаслені дошки, промаслений папір, промаслена пластикова тара та плями речовин з запахом нафтопродуктів, які присипані відходами виробництва, схожими на корунд.

Розміри вказаної земельної ділянки становлять 22,3м*6,2м, загальною площею 138,26 м.кв. Спеціалістом відділу лабораторного контролю відібрано проби ґрунту відповідно до акту відбору проб ґрунтів №03-15 від 27.05.2015. Після отримання результатів досліджень буде прийняте відповідне рішення.

Про несанкціоноване вивантаження небезпечних відходів
Про несанкціоноване вивантаження небезпечних відходів
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО