закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Это окно видно только незарегистрированным пользователям!
Регистрация |  Войти
Авторизация

Про несанкціоноване вивантаження небезпечних відходів

27 травня 2015 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області здійснена перевірка тверджень викладених у листі на ТОВ «РИМЗ» №123 факту несанкціонованого вивантаження небезпечних відходів (промаслене ганчір’я, мазут, солідол, промаслені дошки, промаслений папір) поблизу Херсонського міського звалища твердих побутових відходів.

За виїздом на місце виявлена земельна ділянка в північно-східному напрямку від полігону твердих побутових відходів на відстані 4-х м від обвалування полігону та на орієнтовній відстані 250 м від зруйнованих будівель (споруд). На вказаній земельній ділянці в наявності промаслене ганчір’я, промаслені дошки, промаслений папір, промаслена пластикова тара та плями речовин з запахом нафтопродуктів, які присипані відходами виробництва, схожими на корунд.

Розміри вказаної земельної ділянки становлять 22,3м*6,2м, загальною площею 138,26 м.кв. Спеціалістом відділу лабораторного контролю відібрано проби ґрунту відповідно до акту відбору проб ґрунтів №03-15 від 27.05.2015. Після отримання результатів досліджень буде прийняте відповідне рішення.

Про несанкціоноване вивантаження небезпечних відходів
Про несанкціоноване вивантаження небезпечних відходів
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterзагрузка...

Информация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть


загрузка...

Матч ХК «Днепр4» Херсон – ХК «Галицкие львы» Новояворовск
135 | Дата: 28 января, 13:25
Автор:Андрей Жнивин
Беременные в Херсоне будут рожать на улице.
1046 | Дата: 5 декабря, 15:23
Автор:Андрей Жнивин