Регистрация |  Войти
Авторизация

На Херсонщині визначили переможців конкурсу «Охорона праці - очима дітей»

На Херсонщині визначили переможців конкурсу «Охорона праці - очима дітей»


В теруправлінні Держгірпромнагляду відбувся відбір кращих художніх робіт учасників регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці - очима дітей». Цього року на розгляд журі було представлено 468 творів дітей трьох вікових категорій: 6 – 10; 11 – 14 та 15 – 18 років. До складу конкурсної комісії увійшли представники теруправління Держгірпромнагляду, обласних управлінь освіти, культури, мистецтвознавці та журналісти.

Під час відбору журі, насамперед, враховувало відповідність малюнків тематиці конкурсу, їх самостійність та оригінальність, дотримання технічних вимог у процесі виконання художніх робіт.

Переможцями у першій віковій групі стали 8-річний Данило Родіонов з Чорнобаївської санаторної школи-інтернату І-ІІ ступеня (І місце); 9-річна Ксенія Довгаль, з того ж навчального закладу (ІІ місце) та 7-річна Ярослава Галясова, учениця Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8 (ІІІ місце).

У категорії середнього віку кращими визнано роботи учня гімназії № 20 м. Херсон, Кажаєва Сергія, 2004 року народження; учениці Скадовської дитячої школи мистецтв Питомець Ганни, 2004 р.н. та учениці Золотобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нововоронцовського району Лисенко Інни, 2002 р.н.

У третій віковій групі І місце отримала робота учениці Стокопанівської загальноосвітньої школи, Генічеського району Яхно Тетяни, 1999 р.н.; ІІ місце – малюнок Тупік Анастасії 2000 р.н., з Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3; ІІІ місце – художній твір Кошкіної Анастасії, 2000 р.н. з Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, Горностаївського району.

За словами начальника теруправління Держгірпромнагляду у Херсонській області Віталія Берлима, усвідомлене та небайдуже ставлення до питань охорони праці потрібно починати виховувати у майбутніх працівників та роботодавців саме з дитячого віку. До того ж, сьогодні дитячий малюнок є одним з найдієвіших способів профілактики виробничого травматизму серед працівників підприємств Херсонщини.

Автори робіт, які посіли І місця у трьох вікових групах на регіональному рівні у квітні візьмуть участь у Фіналі Всеукраїнського конкурсу, який організовує журнал «Охорона праці» за сприяння Держгірпромнагляду України.

У Херсоні, за ініціативи територіального управління, в квітні відбудеться урочисте нагородження усіх переможців обласного туру. Кращі роботи планується представити на художній виставці у виставковій залі Херсонської організації Спілки художників України, розташованій в центрі міста.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+EnterИнформация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.
влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО