Регистрация |  Войти
Авторизация

Херсонська влада хоче підтримувати ініціативи громадян

Херсонська влада хоче підтримувати ініціативи громадян

Депутати міської ради на постійних депутатських комісіях розпочали розгляд питань XL сесії Херсонської міської ради VІ скликання. Одне з рішень, запропоноване до розгляду, стосується розбудови громадянського суспільства.

Члени Громадської ради при міському голові виступили з ініціативою щодо прийняття «Програми сприянню розвитку громадянського суспільства в м. Херсоні на 2015-2016 роки». Одним з пріоритетів цієї програми – зробити кожного громадянина міста повноправним учасником та активним суб’єктом процесів, що відбуваються в Херсоні.

Програмою передбачається не тільки проведення загальноміських об’єднуючих заходів, співпрацю органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства у процесі формування та реалізації місцевої політики. а фінансово-матеріальну підтримку діяльності ІГС у вирішенні місцевих проблем, сприяння їм у питаннях залучення додаткових коштів та матеріально-технічних ресурсів.

Під час обговорення з членами ради основних засад Програми міський голова Володимир Миколаєнко зазначив, що в першу чергу треба підтримувати міські об’єднання громадян, які працюють на розбудову нашого міста, формування у херсонців почуття патріотизму.

Підтримують ініціативу Громадської ради при міському голові і депутати, вже перші постійні депутатські комісії, які розглянули проекти рішень наступної сесії, схвалили Програму.

Повідомляє прес-служба облдержадміністрації
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+EnterИнформация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.
влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО