Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Сьогодні в Палаці дитячої та юнацької творчості відкрили комп’ютерний клас для дітей з особливими потребами

Сьогодні в Палаці дитячої та юнацької творчості відкрили комп’ютерний клас для дітей з особливими потребами

Сьогодні у приміщенні Палацу дитячої та юнацької творчості (вул. Чекістів, 2) відкрили комп’ютерний клас для дітей з особливими потребами.

За ініціативи керівника громадської організації «Світло надії» та клубу «Повір у себе» Катерини Корчагіної та підтримки депутатського корпусу Херсонської міської ради був започаткований проект про створення комп’ютерного класу для дітей з особливими потребами.

Завдяки співпраці Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості, управління освіти, управління соціальної політики міської ради, Херсонського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - цей проект було здійснено у 2014 році.

Його реалізація дасть можливість дітям з особливими потребами оволодіти сучасними комунікаційними засобами, які допоможуть освоїти комп'ютер, комп’ютерні програми, спілкуватися один з одним, дізнаватися новини, ділитися подіями, комфортно та впевнено відчувати себе в сьогоденні.

Під час навчання діти отримають теоретичні знання з основ інформатики, набудуть практичних навичок користування операційною системою ПК, текстовим процесором,графічними програми створення презентацій PowerPoint, засобами для роботи в Інтернеті тощо.

В подальшому діти зможуть спілкуватися з аналогічними громадськими організаціями України, ділитися досвідом, отримувати знання і навички, необхідні у подальшому професійному самовизначенні та працевлаштуванні.
Оцініть статтю: 
+2
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО