Регистрация |  Войти
Авторизация

Сьогодні в Палаці дитячої та юнацької творчості відкрили комп’ютерний клас для дітей з особливими потребами

Сьогодні в Палаці дитячої та юнацької творчості відкрили комп’ютерний клас для дітей з особливими потребами

Сьогодні у приміщенні Палацу дитячої та юнацької творчості (вул. Чекістів, 2) відкрили комп’ютерний клас для дітей з особливими потребами.

За ініціативи керівника громадської організації «Світло надії» та клубу «Повір у себе» Катерини Корчагіної та підтримки депутатського корпусу Херсонської міської ради був започаткований проект про створення комп’ютерного класу для дітей з особливими потребами.

Завдяки співпраці Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості, управління освіти, управління соціальної політики міської ради, Херсонського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - цей проект було здійснено у 2014 році.

Його реалізація дасть можливість дітям з особливими потребами оволодіти сучасними комунікаційними засобами, які допоможуть освоїти комп'ютер, комп’ютерні програми, спілкуватися один з одним, дізнаватися новини, ділитися подіями, комфортно та впевнено відчувати себе в сьогоденні.

Під час навчання діти отримають теоретичні знання з основ інформатики, набудуть практичних навичок користування операційною системою ПК, текстовим процесором,графічними програми створення презентацій PowerPoint, засобами для роботи в Інтернеті тощо.

В подальшому діти зможуть спілкуватися з аналогічними громадськими організаціями України, ділитися досвідом, отримувати знання і навички, необхідні у подальшому професійному самовизначенні та працевлаштуванні.
Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+EnterИнформация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.
влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО