Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Вони не можуть зрозуміти, що у цій країні мітинги ніхто не організовує - директор Херсонського драмтеатру після викрадення військовими РФ

Вони не можуть зрозуміти, що у цій країні мітинги ніхто не організовує - директор Херсонського драмтеатру після викрадення військовими РФ

Директор Херсонського обласного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Олександр Книга, якого цього тижня викрали та кілька годин утримували російські окупанти, розповів, що агресори висловилися проти мітингів на підтримку України, які відбуваються у Херсоні.

Про це він розповів у інтерв'ю The New York Times.

Він також розповів, що вранці, 23 березня, до його будинку в Олешках під'їхало дев’ять автомобілів із озброєними окупантами, які увірвалися до його будинку та розпочали обшук.

У цей час у будинку крім Олександра Книги були його дружина з дітьми, і для всієї сім'ї те, що стало, стало великим стресом. Далі окупанти відвезли Книгу до поліцейської дільниці у Херсоні через «організацію акцій протесту».

На що Книга намагалася переконати окупантів, що в Україні їх ніхто не організовує, що у Херсоні акції протесту відбуваються під час кожної сесії місцевої ради, «бо людям щось не подобається». З його слів, вони не можуть цього зрозуміти", — сказав директор театру.

Нагадаємо, Олександра Книгу було заарештовано російськими окупантами 23 березня в Олешках. Його відвезли у невідомому напрямку.

Міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко заявив, що викрадення військами РФ директора Херсонського обласного драмтеатру Олександра Книги є проявом притаманного їм фашизму.
Оцініть статтю: 
-1
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО