Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Вантажообіг у Херсонському морпорту ще більше знизився

Вантажообіг у Херсонському морпорту ще більше знизився

Херсонський морський порт насилу зводить кінці з кінцями. Можлива ситуація зміниться після передачі його в концесію, що сталося в кінці 2021 року

Загальний обсяг вантажообігу Херсонського морського порту за минулі 12 місяців склав 2 624,7 тис.тонн, що на 7,8% менше, ніж у 2020 році. Про це інформує Адміністрація морпортів України.

У 4-му кварталі Херсонський морпорт перевантажив 722,11 тис. тонн вантажу, що на 53,48 тис.тонн менше, ніж роком раніше. У загальній структурі вантажів за період з січня по грудень експорт склав 1 652,1 тис.тонн, імпорт — 667,1 тис тонн, каботаж — 305,5 тис. тонн.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури, "Адміністрація морських портів,» Рісоіл-Херсон «і» Херсонський порт «23 грудня підписали акти про передачу в концесію майна ДП» Херсонський морський торговельний порт" на 30 років.

Відзначається, що загальна сума інвестицій в порт - 320 млн грн. Компанія-концесіонер планує провести модернізацію і реконструкцію обладнання, механізацію складів, установку додаткових силосів. Для цього вже затверджено план-графік здійснення інвестицій та розроблені технічні проекти.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО