Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Херсон і МОЗ сперечаються з приводу того, в якій зоні по COVID - 19 повинна знаходитися область

Херсон і МОЗ сперечаються з приводу того, в якій зоні по COVID - 19 повинна знаходитися область

У Херсонській міській раді обурилися тим, що Регіон віднесли до «помаранчевої» зони епідемічної небезпеки по COVID-19, і назвали це помилкою.

"Сьогодні і вчора в Інтернеті поширювалася інформація, що Херсон і Херсонська область перейшли в «помаранчеву» зону епідемічної небезпеки. Така інформація не відповідає дійсності. За показниками захворюваності, які ми фіксуємо в місті та області, ми знаходимося на межі «жовтої» і «зеленої» зон. І жоден показник не говорить про те, що Херсонську область потрібно перевести в «помаранчеву», — в.о. заступника Херсонського міського голови Романа Головню.

Чиновник нагадав, що засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій по Херсонській області днями не проводилося.

Тим часом в МОЗ наполягають, що в Херсонській області повинен бути «помаранчевий» рівень: мовляв, для цього ніяких рішень відповідальних органів влади не потрібно.

"Міністерство охорони здоров'я при формуванні таблиці з індикаторами визначення рівнів епідемічної небезпеки користується виключно тими даними, які надаються з регіонів. Переведення до помаранчевого рівня епідопасності відбувається автоматично в тому випадку, коли певний індикатор має перевищений показник. Для встановлення помаранчевого рівня не потрібно засідання Національної комісії ТЕБ і НС, так само як і для скасування помаранчевого рівня. У Херсонській області два дні поспіль перевищено показник динаміки госпіталізацій, розрахований відповідно до наданих показників госпіталізації. Тому в черговий раз наголошуємо, що дані, відображені на сайті МОЗ – це узагальнені та агреговані дані, представлені регіонами», — зазначили у відомстві.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО