Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

У Херсоні з біл-бордами влада воює появою нових

У Херсоні з біл-бордами влада воює появою нових

У міськраді Херсона не раз заявляли, що тримають курс на очищення вулиць від незаконних рекламних конструкцій і що такі нещадно демонтуватимуться. Все заради повернення місту пристойного вигляду. Останнім часом у різних районах Херсона дійсно показово демонтували декілька біл-бордів. На цьому боротьба затихла. Натомість на вулицях з’являються нові рекламні конструкції, і в досить несподіваних місцях. Одну з таких ситуацій зафільмувала журналістка Олена Ваніна. Повертаючись додому, вона стала свідком того, як металевий об’єкт почали встановлювати просто на Каховській площі, перед добре відомими херсонцям «Трьома штиками».
Рекламна конструкція, та ще й електронне табло, посеред площі дуже недоречна – переконана Олена. На місце монтажу вона викликала поліцію. Правоохоронці приїхали й швидко поїхали. Сказали, що на встановлення конструкції є всі документи, зокрема, дозвіл від управління естетики та зовнішньої реклами міськради та узгодження з обласним управлінням патрульної поліції.

У Херсоні з біл-бордами влада воює появою нових

«У нас дуже мало рекламних плакатів у Херсоні, бачите? Їх дуже не вистачає, катастрофічно не вистачає рекламних плакатів, і нам дуже потрібен ще один, прямо тут-от, на «Трьох штиках», щоб красиво було… Чи у вас руки не відсохнуть, у тих, хто давав ці документи? Ну постате собі у міськраді 10 плакатів, поставте собі на міськраду 150 плакатів електронних. А нащо він нам тут потрібен?», — говорить Олена Ваніна.

Крім того, журналістка і жителька Таврійського нагадала, що в спальному мікрорайоні часто гуляють вітрюгани. Рекламні конструкції вже падали не раз. Від таких об’єктів треба позбавлятися, а не ставити нові.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО