Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Херсон – серед 10 міст із найбільш забрудненим повітрям

Херсон – серед 10 міст із найбільш забрудненим повітрям

Херсон увійшов у десятку міст України із найбільш забрудненим атмосферним повітрям.

Про це йдеться у звіті про стан забруднення навколишнього природного середовища на території України, який опублікувала Центральна геофізична обсерваторія (ЦГО) ім. Б.Срезневського.


Херсон опинився на 10 сходинці за рівнем забруднення атмосферного повітря серед 38 найбільших індустріальних міст України.

Рівень забрудненості атмосферного повітря розраховували за індексом, який враховує п’ять пріоритетних забрудннючих домішок, де до 5 — низький рівень. Натомість індекс Херсона становить 7,5.

Найчистішим промисловим містом в Україні стало Горішні Плавні (індекс — 2), а найбільш забрудненим — Кам’янське (індекс — 13,7).

Також високий рівень забруднення зафіксували в Маріуполі, Одесі, Дніпрі, Кривому Розі, Києві, Миколаєві, Вінниці та Запоріжжі. Дивно, але промисловий Харків посів лише 34 місце за рівнем забруднення атмосферного повітря серед 38 найбільших індустріальних міст України. Тобто в цьому місті атмосферне повітря більш ніж утричі краще, ніж у Херсоні.

У звіті підкреслюється, що в містах, де проводилися дослідження, у першому півріччі 2021-го року були перевищені середні концентрації формальдегіду, діоксиду азоту, фенолу, фтористого водню, оксиду вуглецю та завислих речовин.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО